Career at Agrifac Machinery B.V. - Grow with usЕкскурсія пройде через усі виробничі приміщення, і ви отримаєте можливість зазирнути за лаштунки виробництва сільськогосподарської техніки. Щодня обприскувач або бурякозбиральний комбайн залишає нашу фабрику, прямуючи до задоволеного клієнта.

Співробітники Agrifac працюють і приймають рішення, орієнтовані на клієнтів. Вони навчаються й зростають щодня, щоб розвивати, будувати, рекламувати та продавати наші машини по всьому світу. У Agrifac Machineries ми підтримуємо таких виробників, пропонуючи їм надихаючу робочу обстановку, що має хороші можливості для навчання та розвитку..

Хочете допомогти годувати світ і зростати разом із нами? Ми завжди раді вашим листам-заявкам, особливо якщо ви бачите нові можливості та віддаєте перевагу справжнім випробуванням над перевіреними і надійними засобами. Незалежно від того, чи є ви досвідченим професіоналом, випускником або студентом, у нас може бути робота саме для вас. Перегляньте наші поточні вакансії на цій сторінці.

Для отримання додаткової інформації про наші вакансії, наші програми стажування або процедуру подання заявки, зв’яжіться з нами за адресою career@agrifac.com.

 
Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені