Наша історія

Наша концепція

Crop protection Agrifac Для виробництва продуктів харчування нам потрібна земля. Для виробництва поголів’я худоби й гарного врожаю сільськогосподарських культур нам потрібні здорові ґрунти, чиста вода на фермах і фермери, які все це реалізують на практиці. Кожен фермер і підрядник долає щоденний виклик, як досягти максимально можливого прибутку за найнижчими витратами. На більш глобальному рівні ми знаємо, що є достатньо можливостей для виробництва відповідної кількості продуктів харчування для належного харчування кожного, незважаючи на те, що до 2050 року населення планети зросте до 9 мільярдів. Замість того, щоб культивувати все більшу кількість землі, ми повинні мати можливість збільшити продовольчу продуктивність на існуючих сільськогосподарських угіддях, одночасно знижуючи нашу зону обробки.Це саме та справа, у якій працює компанія Agrifac! Ми хочемо зробити свій внесок для задоволення зростаючої потреби в продуктах харчування в стійкий, блискучо простий спосіб.

Це саме та справа, у якій працює компанія Agrifac! Ми хочемо зробити свій внесок для задоволення зростаючої потреби в продуктах харчування в стійкий, блискучо простий спосіб.

Наша місія

Ми можемо збільшити урожайність на менш родючих сільськогосподарських землях, де ми бачимо великі розриви продуктивності між поточними рівнями виробництва та можливостями з покращеними технологіями виробництва, механізацією та точним землеробством. Використовуючи, наприклад, наші інноваційні обприскувачі, здатні забезпечувати більший урожай з меншою кількістю удобрення рослин, щоб забезпечити кожний завод усім необхідним, наш бізнес завжди знаходить просте й зрозуміле рішення, допомагаючи фермерам годувати світ на постійній основі. 

«4 е» для фермерів

4e for growers efficiency economy ergonomy ecologyДля того, щоб це зробити, кожна машина Agrifac та її застосування розробляються відповідно до концепції «4 е» для фермерів. Це означає, що ми враховуємо ефективність, економічність, ергономіку та екологію і ставимося до них як до вирішальних факторів у всьому, що ми виробляємо. Це дає нам змогу задовольняти й перевищувати потреби клієнтів, що веде до глобальної інноваційної та технологічної переваги.

Ми в компанії Agrifac доступні для наших клієнтів. Незалежно від того, де ви знаходитесь, ми будемо підтримувати вас на місцевому рівні відповідно до принципу «Глобальна присутність, місцева підтримка».