Штанга J-Boom завжди в рівновазі З BalancePlus, ProActiveBalancePlus і BoomSupportPlus

BalancePlus — ефективне балансування штанги для рівнинних та пагористих ділянок

Буфери BalancePlus проти відхилення, а також регулювання висоти активної штанги для ефективного дозування; потрібна кількість у потрібному місці.

Ви коли-небудь запитували себе, чому канатоходець потребує лише одну жердину для підтримки рівноваги або балансу? Так, він використовує закони природи, такі як гравітація. Те саме стосується й штанги Agrifac J-Boom. Штанга природно збалансована, тому не потрібно будувати складної системи балансу: Блискуча простота. Штанга Agrifac J-Boom рухається над підвіскою у формі місяця, що забезпечує правильний баланс у будь-якій ситуації.

Система BalancePlus знову й знову підтверджує свою зручність та ефективність у порівнянні з аналогами. Система BalancePlus зберігає рівновагу штанги навіть на найскладніших тестових дорогах. Усе це забезпечує оптимальний результат обприскування: бажана кількість у необхідному місці.

ProActiveBalancePlus 

ProActiveBalancePlus, активне балансування 

Система балансування ProActiveBalancePlus від Agrifac є додатком до системи BalancePlus. Ніщо глобально не змінюється; лише положення півмісяця регулюється автоматично. Таким чином, штанга залишається в рівновазі навіть у складних умовах, наприклад при глибоких коліях через зрошування. Оскільки система балансу активно реагує на рухи машини, штанга може залишатися точно вирівняною навіть у найскладніших умовах.

BoomSupportPlus 

BoomSupportPlus — слідування по землі для отримання оптимального результату обприскування у пагористій місцевості

Система BoomSupportPlus підтримує водія для отримання кращого результату обприскування у пагористій місцевості. Датчики на штанзі вимірюють відстань від штанги до землі або до культур (в залежності від вибраного параметра) та зберігають цю величину. Оскільки змінна геометрія керується системою BoomSupportPlus, штанга обприскувача слідує по землі або по культурам, навіть якщо схили швидко змінюються. Встановлена висота та короткий час реагування дозволяють системі BoomSupportPlus забезпечувати оптимальну якість обприскування. Система повністю інтегрована в існуючу систему BalancePlus, що означає гарантію якості.

Ефективне балансування штанги для рівнинних і горбистих ділянок

  • Блискуча простота: штанга Agrifac J-boom сама по собі знаходиться в природному балансі, тому не вимагає складної системи балансування
  • ProActiveBalancePlus: коли система балансу активно реагує на механічні рухи, штанга залишається точно вирівняною навіть у найважчих умовах
Відправити запит на брошуру зараз

Pieperline

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені