Плавне складання та розкладання штанги обприскувача в одну мить

Нещодавно розроблена компанією Agrifac система FastFoldPlus. Система, яка значно зменшує час, щоб скласти та розкласти штангу. Тепер це легше й швидше робити, ніж раніше. Оновлення джойстика — тепер у ньому є нова функція та технологія, яка дозволяє не просто швидше розкладати та складати штангу, але й набагато безпечніше. Результатом нової системи є триваліший строк експлуатації штанги. Тепер штанга розкладається з меншою кількістю кроків, і це призводить до зменшення часу складання та розкладання. 

Вигравайте час і потужність завдяки швидкому складанню штанги

Час, необхідний для складання та розкладання штанги з новою системою Agrifac FastFoldPlus, залежить від розміру штанги. Потрійна штанга довжиною 48 метрів має тривалість складання всього 22 секунди. 

Після прибуття на поле обприскувач Agrifac Condor готовий до розпилення в одну мить. Іноді доводиться складати штанги в полі, це більше не буде забирати багато часу. Тепер можна зберігати багато часу, щоб працювати швидше і обприскувати більше гектарів за годину і день. FastFoldPlus збільшує загальну ефективність оператора.

Система FastFoldPlus і надійність штанги

Важливо, щоб клієнт міг покладатися на свою машину. Тому було важливо, щоб компанія Agrifac розробила систему, яка обережно керує штангами обприскувача. Подача масла до гідравлічних циліндрів регулюється на дуже точних рівнях. У звичайних системах використовуються клапани, які можуть відкриватися або закриватися. Клапани системи FastFoldPlus можна регулювати на будь-якому рівні; це означає, що гідравлічні клапани можна регулювати безступінчасто. 

Система FastFoldPlus працює за принципом «повільно — швидко — повільно». Швидкість складання штанги збільшується з помірним нахилом і знову сповільнюється в останній фазі. Це дозволяє машині розкладати та складати штангу, не прикладаючи великих зусиль. Стрижні стикаються з набагато меншою силою. 

Навіть у ситуаціях, коли машина стоїть на крутому схилі, штанги будуть складатися/розкладатися рівномірно й симетрично. Під час складання штанги кілька сенсорів вимірюють положення кожної частини штанги. Система сповільнить штангу, якщо одна штанга складається/розкладається швидше, ніж інша, і регулює її для одночасного складання. Це підвищує безпеку та тривалість експлуатації штанги. 

Надзвичайно проста у використанні

Простий рух джойстиком дозволяє вам за допомогою системи FastFoldPlus скласти та розкласти штангу. Просто вкажіть, які частини штанги потрібно розкласти або скласти. Тепер система автоматично розкладе або складе штанги в правильному порядку в найкоротший термін. 

  • Швидке, безпечне й плавне складання та розкладання штанги
  • Складання та розкладання штанги простіше й швидше, ніж будь-коли раніше
  • Більша продуктивність унаслідок швидшого складання та розкладання
  • Надзвичайно проста в експлуатації
Відправити запит на брошуру зараз

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені