Вертикальне обприскування посівів

Компанія Agrifac розробила спеціальну систему обприскування для вертикального обприскування культур, таких як спаржа: VertiPlus. Система VertiPlus, що легко від’єднується, під’єднана до стандартної штанги J-boom Agrifac Condor.

Завдяки системі VertiPlus досягається оптимальне проникнення в культури. Позиції форсунок легко можуть бути пристосовані до висоти культур і можуть бути відключені за допомогою форсунок. Найнижча із 4 форсунок використовується для обприскування рядів гербіцидами. Труба обприскування системи VertiPlus з’єднана зі стандартними тримачами квадраджетних форсунок, так що залишається можливість працювати з GPS-контролем розрізу.

Високий кліренс з високою продуктивністю

Стандартного кліренсу 125 см у Agrifac Condor більш ніж достатньо, щоб запобігти пошкодженню спаржі. Agrifac Condor із системою обприскування VertiPlus дозволяє обприскування з більшою шириною штанги. Agrifac Condor VertiPlus обладнано штангою шириною 24 метри.

Універсальність

Система VertiPlus знімається: її легко усунути, після чого обприскувач можна використовувати для традиційного обприскування культур.

Безпечні й корисні продукти харчування належної якості

  • Горизонтальне обприскування для таких культур, як спаржа
  • Легко збирати (розбирати)
  • Оптимальне проникнення посівів
  • Кожна крапля використовується за призначенням
Відправити запит на брошуру зараз

Agrifac Condor VertiPlus

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені