Agrifac - Condor

Сільськогосподарський обприскувач Agrifac Condor

Agrifac Condor — найбільш інноваційний сільськогосподарський обприскувач у світі. Ефективний, економічний, ергономічний та екологічний. Відоме шасі StabiloPlus створює міцну основу, що забезпечує неперевершену стабільність. Завдяки EcoTronicPlus ви матимете максимально детальну й актуальну інформацію під час обприскування та під час руху по дорозі. Розумний GreenFlowPlus означає, що вміст системи обприскування мінімальний, що робить систему швидкою та простою для очищення. Agrifac Condor оснащено найсучаснішою та комфортною кабіною, що відрізняється максимальним простором і видимістю. Стандартна система клімат-контролю забезпечує оптимальний, комфортний та чистий робочий клімат. Кабіну також оснащено охолоджувальним відсіком за замовчуванням.

Condor — оптимальний захист рослин

Condor підходить для найрізноманітніших культур. Буряк, зернові, пасовища, картопля, боби, квіткові цибулини, овочі, спаржа, морква, кукурудза, брюссельська капуста, капуста білокачанна, цибуля, а також кущі та молоді дерева. Agrifac має спеціальні рішення для спеціальних культур, такі як Condor ClearancePlus для надвисоких культур (AirFlowPlus, HighTechAirPlus, VertiPlus та ін.).

Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in barley  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in rapeseed  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in potatoes  Agrifac Condor spraying in potatoes

Безпечні й корисні продукти харчування належної якості

  • «Кожна крапля потрапляє у належне місце» завдяки технологіям GreenFlowPlus, J-Boom, HighTechAirPlus
  • Керування за принципом Brilliant Simple (Блискуча простота) завдяки EcoTronicPlus
Відправити запит на брошуру зараз

Agrifac Condor

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені