Надзвичайна потужність, триваліша робота, ще більша продуктивність

Робочий ресурс — це здатність підтримувати роботу протягом тривалого періоду часу. З цієї причини Condor Endurance має свою назву. Надійний, високоякісний, самохідний сільськогосподарський обприскувач з надзвичайним робочим ресурсом. Надійне шасі StabiloPlus є основою Condor Endurance. Завдяки плавному регулюванню ширини на 100 см доступна будь-яка ширина колії від 190 см до 460 см. Завдяки стандартному кліренсу 125 см ви можете працювати з будь-якими культурами. Шасі StabiloPlus та великий кут повороту коліс роблять можливими повороти з мінімальним радіусом. Радіус повороту навіть менше 4,50 метрів! Condor Endurance оснащено поліетиленовим (ПЕ) резервуаром на 8000 літрів. Це створює можливість працювати протягом тривалого періоду часу в полі та підвищити ефективність і продуктивність. Завдяки рівній поверхні матеріалу та конструкції резервуара, у резервуарі або на його стінках не залишається рідини. Досягається оптимальне використання ємності резервуара, його легко очистити. Резервуар закінчується системою насосів GreenFlowPlus. Тому резервуар можна повністю спорожнити. Це означає відсутність залишкової рідини. Для наповнення Endurance є окрема насосна система — HydroFillPlus. За допомогою підйомного важеля HydroFillPlus можна опустити, що означає, що машина може бути наповнена до можливого максимуму дуже легко. Зі швидкістю принаймні 800 л/хв і максимум 1500 л/хв резервуар заповнюється швидко. Endurance оснащено потужним двигуном 235 кВт (320 к.с.). Поєднання із сильною штангою J-boom та шасі StabiloPlus дає можливість працювати при високій швидкості обприскування. Можлива ширина штанги від 24 до 54 метрів. Висока швидкість на дорогах, 50 км/год, також забезпечує чималу продуктивність.

Найбільший обприскувач, найменша вага

Ємність резервуара у 8000 літрів і робоча швидкість до 36 км/год роблять цю машину справжнім монстром продуктивності. Завдяки розробці та дизайну Brilliant Simple обприскувач Condor Endurance є найлегшим у своєму класі. У поєднанні із шинами висотою 217 см і шириною 710 мм це надає машині дуже низький тиск на ґрунт. Завдяки вибору шин машину можна навіть вести при 50 км/год з тиском у шинах лише 1,2 бар!

Продуктивність

Condor Endurance має безпрецедентну продуктивність, від менш ніж 4000 літрів (як у конкурентів) до 8000 літрів, при цьому збільшення продуктивності становить не менше 100 %. Висока робоча швидкість до 36 км/год та ширина штанги до 54 метрів надають Condor Endurance продуктивності, якої ніколи раніше не було. Система насосів GreenFlowPlus, оснащена швидкісним регулятором тиску і фільтром, що самоочищується, а також розумне розміщення системи гарантують, що можна повністю звільнити резервуар від рідини, а також використати всю ємність резервуара. Тому залишки рідини вже в минулому. Завдяки високій швидкості руху на дорозі та в полі, а також насоса для обприскування на 380 л/хв ви матимете високу продуктивність у будь-якій ситуації. Незалежно від того, чи обприскуєте ви крупи в Австралії, використовуючи 50 л/га, чи картоплю у Нідерландах, використовуючи 300 л/га, — Condor Endurance підходить для будь-якої системи.

Продуктивність Condor Endurance

Надзвичайна простота використання

Condor Endurance має багато розробок, що відповідають принципу Brilliant Simple (Блискуча простота), які роблять використання та підключення машини простішим, швидшим та зручнішим. Наприклад, заповнення резервуара через систему HydroFillPlus. Наповнення починаючи з 800 л/хв до 1500 л/хв! Насос розташований на підйомному важелі під машиною, та ним можна управляти ззовні. Великий кліренс 125 см зберігається, коли система складається під кабіну. Для обприскування використовується система GreenFlowPlus — компактна, проста й легкодоступна. Управління машиною надзвичайно просте завдяки роботі системи EcoTronicPlus. Усі функції та параметри видно одразу, що полегшує налаштування параметрів й управління машиною.

Agrifac Condor Endurance - capacity sprayer largest tank   Agrifac Condor Endurance - big tank size sprayer  Agrifac Condor Endurance - largest sprayer in the world wide booms  Agrifac Condor Endurance self propelled sprayer spraying tulips  Agrifac Condor Endurance capacity sprayer in tulips  Agrifac Condor Endurance wide booms sprayer spraying tulips  Agrifac Condor Endurance capacity largest sprayer in the world

Безпечні й корисні продукти харчування належної якості з високою ємкістю

  • Потужність, потужність, потужність
  • «Кожна крапля потрапляє у належне місце» завдяки технологіям GreenFlowPlus, J-Boom, HighTechAirPlus
  • Керування за принципом Brilliant Simple (Блискуча простота) завдяки EcoTronicPlus
Відправити запит на брошуру зараз

Condor Endurance

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені