Оптимальна стабільність у пагористих умовах

Condor MountainMasterPlus має шасі StabiloPlus, що можна порівняти з Condor ClearancePlus, в якому кліренс можна плавно регулювати від 140 до 200 см прямо з кабіни. Condor MountainMasterPlus може керувати циліндрами окремо, що дає MountainMasterPlus можливість вирівнюватися на схилах максимум до 20 %. Таким чином, машина може безпечно й комфортно проїхати навіть по найкрутішим схилам. Залежно від нахилу та корекції кліренс має бути встановлений від 140 до 200 см. Через вирівнювання вага рівномірно розподіляється на усі колеса, що збільшує тертята зчеплення.

Відмінний захист культур 

Sprayer on hill - conventionalКультури ростуть вгору. На рівних або злегка похилих ділянках обприскування високих культур не є проблемою. Завдяки тому, що обприскувач стоїть між рядками паралельно культурам, він не може пошкодити їх. Проте в пагористій місцевості обприскування призводить до пошкодження, оскільки обприскувач стоїть паралельно поверхні, а не культурам (A).

Sprayer on hill - AgrifacДля ще кращого захисту культур Agrifac розробив Condor MountainMasterPlus. Цей Condor також характеризується перевіреним шасі StabiloPlus. Унікальна особливість Condor MountainMasterPlus — його здатність до вирівнювання на схилах (B).

Agrifac Condor MountainMasterPlus spraying on hilly conditions self proppeled sprayer  Agrifac Condor MountainMasterPlus spraying on hilly conditions best sprayer  Agrifac Condor MountainMasterPlus spraying on hills top quality sprayer  Agrifac Condor MountainMasterPlus spraying on hilly conditions  Agrifac Condor MountainMasterPlus top quality self propelled sprayer   Agrifac Condor MountainMasterPlus spraying on hills best sprayer in the world  Agrifac Condor MountainMasterPlus back side sprayer  Agrifac Condor MountainMasterPlus spraying on hilly conditions

Безпечні й корисні продукти харчування належної якості з крутих схилів

  • Тепер можна обприскувати схили крутіші, ніж будь-коли
  • Машина залишається вирівняною; ідеально стійка машина на всіх осях 
  • Працюйте безпечно й комфортно на крутих схилах 
  • Великий кліренс
  • Швидка настройка на схилах
  • Усі переваги Condor

Condor MountainMasterPlus

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені