Agrifac - Condor WideTrackPlus

Більша ширина колії для підвищення врожайності

Догляд за спеціальними зерновими та сільськогосподарськими культурами часто вимагає спеціальних і спеціалізованих рішень. За спеціалізованими рішеннями краще звернутися до Agrifac. Agrifac має багаторічний досвід роботи як кращий фахівець з найрізноманітніших технологій обприскування. Однією з таких технологій є WideTrackPlus. Зі змінною шириною колії 225–300 см (75 см при безконтактному регулюванні) або 245–320 см ви зможете надзвичайно добре впоратися із системою колій шириною 300 см або грядками у випадку із цибулею, картоплею, квітковими цибулинами та іншими культурами. 

WideTrackPlus: ідеальне рішення для прогресивних фермерів!

Condor WideTrackPlus забезпечує ширину колії максимум до 320 см. Різниця досягається за допомогою розширеного шасі StabiloPlus. Технологія обприскування, штанги обприскувача та зручність роботи ідентичні всім іншим моделям Condor. Ширина колії 300 см ідеально підходить для цибулин і цибулі та у поєднанні з колесами зменшеної ширини для обробки просапних культур, а також ідеально підходить для картоплі за відсутності шляхів. Другим варіантом є ширина колії 320 см для картоплі в поєднанні з відстанню 95 см між рядками. Це дає можливість використовувати більш широкі шини. Якщо ви зазвичай використовуєте шини шириною 32 см, тепер можливо встановити шини шириною навіть 52 см. Коротше кажучи, невелика кількість колій, найбільш стабільний обприскувач з можливих, найбільша посівна площа з можливих та оптимальна градація розмірів картоплі!

Agrifac Condor WideTrackPlus wide selfpropelled sprayer in potatoes  Agrifac Condor WideTrackPlus widest self propelled sprayer   Agrifac Condor WideTrackPlus wide selfpropelled sprayer potatoes  Agrifac Condor WideTrackPlus wide selfpropelled sprayer potatoes

Безпечні й корисні продукти харчування належної якості з максимально можливої площі

  • Максимальний випуск і максимальна площа ділянки
  • Усі переваги Condor
Відправити запит на брошуру зараз

Condor WideTrackPlus

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені