Agrifac - AiCPlus

Система камер AiCPlus

Система камер зі штучним інтелектом

Компанія Agrifac представляє нову систему камер AiCPlus із вбудованим штучним інтелектом, яка працює згідно виявлених даних.

Скануй, вивчай, дій, вивчай

AicPlus - Camerasysteem agrifac

У спостереженні за рослиною з метою визначення її ПОТРЕБ, а потім задоволення цих потреб немає нічого нового: це те, що роблять фермери з часів започаткування сільського господарства, тобто більш ніж 5000 років. Проте кількість кваліфікованих, досвідчених людей із цими навичками зменшується, і для тих, хто володіє такими навичками, важко (або навіть неможливо) не втрачати пильності протягом усього дня — ось де на сцену виходить AiCPlus, що у перекладі з англійської звучить як «я бачу плюс» (I See Plus).

Абревіатура AiCPlus, у якій літери AI також означають «штучний інтелект» (від англ. «Artificial Intelligence»), є назвою першої системи камер Agrifac із вбудованим штучним інтелектом, що було призначено для інтерпретації спостережень так само, як це роблять фермери. Різні алгоритми в AiCPlus не тільки розробляються інженерами, а також навчаються поведінці фермерів, що гарантує те, що AiCPlus прийме ті ж самі рішення, що й фермер.

Розумні камери AiCPlus монтуються безпосередньо на штанзі, а система обробляє й аналізує безпосередньо культуру. Необхідні рівні можуть бути застосовані безпосередньо за допомогою DynamicDosePlus, при цьому не потрібна тривала обробка в режимі офлайн.

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені