Система DynamicDosePlus

Концепція NEED Farming (Фермерство за ПОТРЕБОЮ) — індивідуальне обприскування кожної рослини

Система StrictSprayPlus гарантує, що ви можете розпиляти однакову кількість рідини по всій площі, а система DynamicDosePlus гарантує, що кожна рослина отримає саме те, що їй потрібно! Не потрібно більше вирішувати, що саме найкраще підійде для всіх рослин: замість того, щоб зосереджувати увагу на індивідуальному обприскуванні кожної рослини, в той же час досконало пристосовуватись до кожної окремої рослини.

Жодне поле не є ідентичним або однорідним за такими параметрами, як склад ґрунту, профіль висоти, чергування культур, історична обробка тощо. Місцевий мікроклімат також створює відмінності. Ігнорування цих відмінностей призводить до більш високого, менш ефективного використання ресурсів, а врожайність відстає від потенціалу.

Dynamicdoseplus taakkaart

Це не означає, що фермери не знають, що існують відмінності, або що вони не знають про особливий догляд, який повинна отримати кожна рослина. Однак раніше використання більшої кількості великих машин підвищувало тільки продуктивність і тільки за рахунок нехтування можливістю працювати з урахуванням особливостей тієї чи іншої місцевості.

Система DynamicDosePlus дає можливість регулювати дозування для кожної рослини за допомогою нової технології Brilliant Simple, що є частиною концепції Agrifac під назвою: NEED Farming. DynamicDosePlus не тільки спрощує використання мап приписів, також DynamicDosePlus є першою системою, яка виконує ці приписи на рівні рослини*.

Використовуючи мапу приписів, машина дбає про якість обприскування, про отримання потрібної кількості рідини в потрібному місці. Це гарантує, що водій може витрачати менше часу на це й зосереджувати більше уваги на контролі та огляді врожаю. Таким чином, обприскування буде більш ефективним і продуктивним.

Турбота на рівні рослини. Кожна крапля використовується за призначенням

* Залежно від відстані форсунки, мінімальні розміри 25 × 25 см.

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені