Agrifac - EcoTronicPlus II

Система контролю EcoTronicPlus II

Коли в центрі уваги стоїть врожай, на перший план виходить простота у використанні

EcoTronicPlus IIВикористання продуктів Agrifac має бути очевидним, зрозумілим, простим та ефективним. Це машина, в яку ви закохуєтесь з першого погляду та яка вам потрібна понад усе. З подальшим розвитком попередньої версії системи EcoTronicPlus та її покращення з точки зору простоти використання та чіткості, вона стає ще бажанішою. Важливі параметри встановлюються за один крок. Ви чітко бачите, що ви вже зробили і що вам ще залишилося зробити: отже, завдяки цій системі користувач і машина можуть покладатися один на одного.

Інтуїтивно зрозуміле, просте та швидке керування

EcoTronicPlus IIСмартфоном сьогодні нікого не здивуєш — хто ним не користується? Він має чіткий дисплей, він простий у використанні, інноваційний, і ви можете переходити з від одного екрана до іншого лише провівши по ньому пальцем. З метою забезпечити просте використання та інтуїтивно зрозуміле керування Agrifac ввело в експлуатацію її як неперевершену основу для нової системи EcoTronicPlus II.

Уся концепція керування EcoTronicPlus складається з підлокітника з кнопками, тачпада, цифрової клавіатури та джойстика. Ми повністю розробили дизайн усієї інформаційної панелі, яку потім інтегрували з екраном. Відтепер ще більш просте використання, усе необхідне знаходиться під рукою, є можливість передивитись і змінити налаштування ще швидше.

EcoTronicPlus II agrifac

  1. Кнопки, необхідні для виконання всіх функцій для запуску обприскувача, а також для його відключення, керування сходами та активації ручного гальма, зібрані на підлокітнику по дузі. У полі ці елементи керування використовуються, щоб підготувати все необхідне для обприскування.
  2. Джойстик містить усі функції, необхідні під час обприскування та транспортування дорогою. Обприскування, балансування штанги, геометрія та круїз-контроль активуються за допомогою джойстика. Переміщення джойстика вперед збільшує швидкість руху, назад — зменшує. Більше не потрібно рухати рукоятку, що полегшує керування та робить його більш точним.
  3. Тачпад дозволяє збільшувати або зменшувати зображення, а також переходити між різними екранами, провівши по ним пальцем.
  4. Цифрова клавіатура дозволяє вам негайно відобразити основні функції на екрані та ввести правильне значення, або прокрутіть коліщатко маніпулятора, щоб знайти правильне налаштування. Цифрова клавіатура розпізнає ваші руки, коли ви наближаєте їх до екрана, і на екрані відображаються параметри, які ви можете вибрати.

Є також чотири кнопки, які запам’ятовують найбільш часто задані значення для кожного параметра, тому ви можете зберігати їх у пам’яті EcoTronicPlus II замість того, щоб вводити їх кожного разу, коли вам це потрібно.

Екран залишився сенсорним, але елементи керування тепер повністю інтегровані в підлокітник. Екран розташовується таким чином, щоб ви отримували оптимальний огляд роботи та екрана, не залишаючи крісла.

Більш яскравий і більш великий екран

Важливо, щоб оператор завжди знав, що відбувається на полі, в машині, які є різні параметри тощо. Не перевантажуючи екран. Яку інформацію оператор бачить на головному екрані залежить від самого оператора. На дисплеї може не відображатися ніяка інформація або лише машина та поле, або огляд всього, що відбувається. Від діаграми потоку рідини (одна з багатьох переваг поточної версії EcoTronicPlus) до повного поточного положення та налаштувань — все просто продивитися і збільшити.

Крім того, екран на EcoTronicPlus II був значно збільшений і може бути розміщений будь-де для оптимального перегляду та все ще надасть змогу легко читати завдяки розміру екрана. Екран не тільки менш завантажений, а й персоналізований. На екрані завжди відображається обприскувач і поле. Проводячи по екрану пальцем можна перейти на інші екрани з інформацією про машину, налаштування чи екран із діаграмою потоку рідини, про який вам уже відомо.

Термінал EcoTronicPlus II дає реальну картину того, що відбувається на полі. Обприскування необхідною кількістю рідини із точністю до 25 см. Спокійна кольорова гама та логічні прості символи роблять машину ще більш цікавою для роботи.

З новим EcoTronicPlus II у центрі уваги знаходиться врожай та поле, а не машина.

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені