Наступний крок: NEED Farming

 

Захист кожної рослини

NEED Farming — це концепція управління сільським господарством, заснована на спостереженні, вимірюванні та реагуванні на відмінності культур, ґрунтів та інших змінних, таким чином реагуючи на індивідуальні потреби кожної окремої рослини.

Точне ведення сільського господарства не досить точне. Щоб зробити наступний крок у сільському господарстві, нам потрібна допомога на рівні рослини. Повертаємось до основ фермерства: турбуючись про кожну окрему рослину, але озброєні новітніми технологіями. У двох словах, ми дбаємо про індивідуальні ПОТРЕБИ кожної рослини, а не про ПОТРЕБИ поля в цілому, завдяки чому отримуємо вищі врожаї.

Концепція NEED Farming полягає в тому, щоб об’єднати знання фермера з технологією, яка дає йому змогу застосувати ці знання у великому масштабі на рівні рослини. Фермер має безліч джерел інформації, з яких він може отримати знання про життєздатність і потенціал, для того, щоб піклуватися про рослину, наприклад про стан рослин, стан ґрунту, погоду, історичні дані про врожай тощо.

Догляд за рослиною на індивідуальній основі відбувається через підвищену точність застосування. Таким чином, кількість виробленої продукції та використання засобів захисту рослин і добрив зменшується, в результаті чого створюється більший видобуток та економія води, палива та навколишнього середовища. Але для NEED Farming необхідні технології, щоб мати змогу застосувати потрібні ресурси до кожної окремої рослини.

Технологія NEED Farming

Останнім часом компанія Agrifac працює над розробкою рішень Brilliant Simple для обприскування на рівні рослини. Agrifac з гордістю представляє свої найновіші системи: DynamicDosePlus, SmartDosePlus та AiCPlus, які тепер дозволяють фермеру робити обприскування на рівні рослини. З DynamicDosePlus знання фермера передаються та виконуються машиною у вигляді мап приписів на рівні рослини. AiCPlus дозволяє здійснювати сканування врожаю та застосування в режимі реального часу. SmartDosePlus вводить агенти захисту рослин в лінію обприскування, а чиста вода може бути взята в основному резервуарі для збільшення гнучкості та зручності використання.

Для отримання додаткової інформації перегляньте більш детальні прес-релізи на ці теми.

Застосування NEED Farming

Перші враження різних країн показали чудові результати. Під час нашого туру «Демонстрації десикації картоплі» восени 2017 року в Нідерландах у співпраці з такими компаніями, як Dronewerkers, Akkerweb Foundation, TopX та WUR, було доведено, що істотна економія може бути досягнута без втрати якості обприскування. Також надійшли перші позитивні відгуки від компанії YP AG Ltd, півострів Йорк, Австралія, що провела випробування, в яких протягом вегетаційного сезону бур’яни в урожаї обприскувалися направлено.

Це єдиний спосіб досягти нашої мети: отримати якісні, поживні та безпечні продукти.

Agrifac підтримує NEED Farming!

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені