Agrifac - SmartDosePlus

Система впорскування SmartDosePlus

Змішування рідини для обприскування безпосередньо перед застосуванням

Після закінчення роботи з обприскування, ви хочете мати чисту машину без залишкової рідини. Це стало можливим завдяки системі SmartDosePlus, яка впорскує засоби захисту рослин безпосередньо в лінію обприскування. Рідина для обприскування змішується тільки при необхідності, не забруднюючи основний резервуар для води, тобто забираючи чисту воду й змішуючи розчин на ходу.

SmartDosePlus AgrifacСистема обприскування Agrifac GreenFlowPlus, з компактним набором насосів і повною циркуляцією у штанзі, вже має мінімальну залишкову кількість рідини, тобто в резервуарі рідини не має. SmartDosePlus забезпечує подальше зниження кількості залишкової рідини шляхом впорскування та змішування агентів безпосередньо в системі обприскування. Основний резервуар для води містить тільки чисту воду, що робить очищення системи обприскування швидким і простим. Новий розумний дизайн клапанів у насосному вузлі в поєднанні з програмним забезпеченням Brilliant Simple дозволяють SmartDosePlus похвалитися повною циркуляцією штанги і можливістю праймінгу перед початком обприскування, що означає відсутність осадових і розпилювальних трикутників.

Під час догляду за рослинами відповідно до концепції NEED Farming, тобто на рівні рослин, стає важче або навіть неможливо знати заздалегідь необхідну кількість рідини для обприскування. Зі SmartDosePlus не потрібно поповнювати і створювати нову суміш, під час переміщення між полями, що заощаджує час. А з AiCPlus також неможливо знати заздалегідь необхідну кількість рідини для обприскування. Однак із SmartDosePlus це не має значення, тому що потрібна кількість рідини в потрібній концентрації змішується під час розпилення. Незалежно від того, чи відкрита одна або всі форсунки, доза завжди є правильною.

SmartDosePlus також дозволяє додаткове використання агента. Наприклад, при обприскуванні поля для профілактики захворювань може бути застосовано лікувальний агент на інфікованих ділянках.

Завдяки всьому цьому SmartDosePlus підвищує ефективність, економічність, ергономіку та екологію — концепція «4 е для виробників» компанії Agrifac.

Причини для зміни пропорції суміші в резервуарі

A: Насадження вздовж лісу. Ці культури залишаються вологими довше, що призводить до більш високого ризику фунгіцидів. Таким чином, тут потрібен додатковий захист, на відміну від решти поля.

Б: Зміна пропорції суміші для насаджень уздовж кордону поля. Зниження зміни витоку та напрямку до сусіднього поля або кількості води для однієї сполуки, а не для іншої. Або зміна кількості води, так що обприскування можна зробити крупними краплями.

В: Застосування лікувального агента на інфікованій ділянці.

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені