Система контролю висоти StrictHeightPlus

Якість обприскування, завдяки збереженню ідеальної відстані

Agrifac представляє нову систему StrictHeightPlus. Ця система контролю висоти гарантує відмінну якість обприскування, оскільки відстань до рослин завжди буде оптимальною.

strictheightplus - balanceplusВи коли-небудь запитували себе, чому канатоходець потребує лише одну жердину для підтримки рівноваги? Бо він використовує закони природи, а саме гравітацію. Те саме стосується і штанги Agrifac J. Штанга природно збалансована, а це означає, що не потрібно будувати жорсткої системи балансу: принцип Brilliant Simple (Блискуча простота). Штанга Agrifac J вільно рухається над підвіскою форми місяця, що забезпечує постійний баланс штанги: BalancePlus.

Strictheightplus - sensorsДля подальшого вдосконалення балансу за всіх умов Agrifac представляє систему контролю висоти StrictHeightPlus. Завдяки цій системі BalancePlus і різноманітна геометрія працюють у гармонії, зберігаючи штангу у вільному підвішеному стані в будь-яких ситуаціях. Тому штанга обприскувача може рухатися вільно, рухи машини не передаються на штангу, що дозволяє спокійніше й більш стало рухатися штанзі під час роботи, тим самим забезпечуючи баланс штанги та покращуючи якість обприскування.

Завдяки повній інтеграції до інтерфейса користувача EcoTronicPlus його дуже легко використовувати.

Кращий баланс штанги, більш тривалий термін служби

strictheightplus - boomregelsysteemНова повністю інтегрована система управління штангою гарантує вибрану відстань до рослин. За допомогою чотирьох датчиків широкого перегляду на штанзі машини Agrifac отримують надійні та точні розміри рослини. Перевага використання датчиків широкого перегляду проста: широкий перегляд дає кращий огляд рослини. Це означає, що система може «прочитати» ситуацію краще і на це не вплине невідповідність рослини.

strichtheightplusЦе призводить до відсутності пошкоджень урожаю та оптимальної якості обприскування, оскільки штанга залишається на вірно заданій висоті.

Повна інтеграція з нашою системою BalancePlus дозволяє зберігати штангу повністю збалансованою, що означає, що рух машини не вплине на штангу. Разом зі змінною геометрією та точним зчитуванням інформації датчиків вона робить StrictHeightPlus найбільш точною та прогресивною системою управління висотою, що забезпечує точнішу висоту обприскування, кращу якість розпилення та більший термін експлуатації машини.

strictheightplus

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені