Agrifac - StrictSprayPlus

StrictSprayPlus — кожна крапля потрапляє в належне місце

Гарантія обприскування на бажаному рівні в потрібному місці

У даний момент загальноприйнятим є встановлення машини таким чином, щоб всі рослини одержували мінімальну потрібну кількість рідини. Кількість застосованої рідини та концентрація агентів у резервуарі встановлюються відповідно до більш екстремальних випадків. Це призводить до надмірного застосування сумішей на більшості ділянок і недостатньому застосуванні на інших. Унаслідок поточного стану технології потрібні додаткові ресурси, а розподіл по полю нерівномірний. Компанія Agrifac вирішила подолати цей недолік в технології обприскування та представляє систему StrictSprayPlus. 

strictsprayplusФермери потребують гарантії, що розчин обприскується в бажаній кількості в потрібному місці, тому рішення може працювати, захищати та живити потрібні рослини в потрібному місці. За допомогою StrictSprayPlus ви можете й будете застосовувати досконалі показники скрізь у будь-який час.  

StrictSprayPlus має три характеристики, які допомагають йому застосовувати скрізь лише точні кількості.

strictsprayplus

1. Окремі секції для форсунок. Щоб уникнути перекриття та максимального передозування, кожну форсунку можна вмикати/вимикати окремо.

2. Компенсація оберту. При обертанні під час обприскування різні форсунки рухаються з різною швидкістю (зовнішній поворот проходить довший шлях, ніж внутрішній поворот). Для того щоб послідовно обприскувати на однаковому рівні, ті форсунки, що рухаються швидше, повинні розпиляти більшу кількість рідини, а ті, що рухаються повільніше, — меншу. StrictSprayPlus — це перша система, яка дійсно компенсує це, обприскуючи всю ділянку на 100 %.

3. Незалежне регулювання рівня тиску. Регулярний контроль швидкості досягається шляхом зміни тиску води. Проте зміна тиску не тільки змінює швидкість потоку через кожну форсунку, але також змінює спосіб обприскування та розмір крапель. StrictSprayPlus не вимагає зміни тиску обприскування, щоб змінити швидкість потоку, тому спосіб обприскування та розмір крапель залишаються незмінними незалежно від потоку.

Контроль кожної форсунки

strictsprayplusЩоб досягти всього цього, StrictSprayPlus обчислює швидкість і необхідний рівень обприскування для кожної форсунки. Ці значення використовуються для визначення того, скільки кожна окрема форсунка повинна розпилювати. Потік регулюється шляхом зміни часу та частоти відкривання та закривання корпуса форсунки (до 100 разів у секунду). Змінюючи частоту та співвідношення відкриття/закриття, встановлюється кінцевий показник для кожної форсунки. Через можливість індивідуально змінювати час відкривання та закриття, кількість перемикань у секунду є настільки низькою, наскільки це можливо, але настільки, наскільки це необхідно. Це гарантує, що спосіб обприскування завжди точний, а термін служби клапанів подовжується.

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені