Причіпний обприскувач Milan для захисту посівів

Agrifac пишається тим, що може запропонувати фермерам і сільськогосподарським підрядникам найбільш інноваційний у світі причіпний обприскувач для захисту посівів — обприскувач Agrifac Milan. Milan забезпечує найвищий комфорт та ідеальний результат обприскування, а отже — і оптимальний захист ваших посівів. Єдиний причіпний обприскувач на ринку з технологією самохідних обприскувачів.

Як і у всіх інших машинах Agrifac для причіпного обприскувача Milan для захисту посівів характерні два основних принципи. Концепція «4 е для виробників» і принцип Brilliant Simple (Блискуча простота). Ці принципи якнайкраще описують, як саме компанія Agrifac працює над тим, щоб задовольнити зростаючий попит на продукти харчування у світі.

Прочитати про те, що нас мотивує в нашій концепції
 

Кожна крапля потрапляє в належне місце — принцип Agrifac

Кожна крапля потрапляє в потрібний момент, у потрібному розмірі саме туди, де вона потрібна — це єдиний спосіб отримати оптимальний результат захисту рослин, і саме таким чином компанія Agrifac визначає якість обприскування.

Якість обприскування залежить від різних факторів. Необхідна стаціонарна штанга обприскувача та постійний тиск у системі розпилення. Для того щоб зробити це можливим, компанія Agrifac розробила деякі системи. Ці системи, а саме система обприскування GreenFlowPlus, вбудовані в обприскувач Milan та забезпечують оптимальний результат обприскування. Agrifac продовжує розробляти нові системи для ще більшого результату обприскування і працює над вдосконаленням існуючих систем..
 

Оптимальний захист рослин — з причіпним обприскувачем Milan для захисту посівів

GreenFlowPlus — відсутність залишків рідини, оптимальний захист

Унікальна система розпилення Agrifac GreenFlowPlus забезпечує, у поєднанні з розпилюючими форсунками та пневматичним регулятором тиску, постійну циркуляцію рідини для обприскування у всій системі розпилення. Система дає можливість кожного разу розпочинати обприскування та дбати про те, щоб у резервуарі не було залишків рідини. Вона допомагає зберігати хімікати, що знижує вартість і зменшує шкідливий вплив на навколишнє середовище.

Дізнатися більше про систему GreenflowPlus причіпного обприскувача Milan
 

Стаціонарна та збалансована алюмінієва штанга обприскувача Milan

Стаціонарна алюмінієва штанга обприскувача обладнана системою захисту від коливань, яка забезпечує ідеальний баланс штанги обприскувача і таким чином підтримує оптимальний результат обприскування. Крім того, форсунки повністю захищені по всій довжині штанги, щоб запобігти пошкодженню. Для транспортування штанга компактно складається, що зменшує ширину транспортування та робить його більш комфортним.

Дізнатися більше про штангу причіпного обприскувача Milan для захисту посівів
 

Ефективність і простота в експлуатації

Система EcoTronicPlus — простота в експлуатації та повний контроль

Обприскувач Milan оснащено перевіреною системою EcoTronicPlus, що робить керування машиною надзвичайно простим. Важлива інформація та основні показники надаються оператору під час роботи на великому сенсорному екрані.

Дізнатися більше про систему EcoTronicPlus причіпного обприскувача Milan
 

Ультрасучасний — багато інших технічних досягнень прийняті за стандарт

Обприскувач Milan оснащено багатьма технічними досягненнями зі світу сучасної техніки захисту рослин та є найсучаснішим на ринку. Деякі з характеристик:

  • високопродуктивний насос;
  • ефективний індукційний контейнер для швидкого, безпечного та комфортного наповнення;
  • стаціонарні шасі з безступінчастим регулюванням ширини колії;
  • підвіска моста та зчіпного пристрою для високого комфорту водіння
  • та багато іншого.

Якісні, поживні та безпечні продукти

  • «Кожна крапля потрапляє у належне місце» завдяки системам GreenFlowPlus, A-Boom, HighTechAirPlus 
  • Brilliant Simple для роботи з EcoTronicPlus
  • Потужність машини для ефективного захисту сільськогосподарських культур
Відправити запит на брошуру зараз

Agrifac Milan

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені