GreenFlowPlus: Якість обприскування гарантовано

GreenFlowPlus — це унікальна й розумна система обприскування від Agrifac для оптимального результату обприскування. Компактно вбудовані насоси з найкоротшими з’єднувальними вузлами забезпечують мінімальну присутність рідини в арматурі, що робить очищення надзвичайно простим та швидким. Крім того, система циркуляції використовується таким чином, щоб рідина, що розприскується, безперервно циркулювала під високим тиском по лініях обприскування за допомогою пневматичних регульованих пентаджетних форсунок. В поєднанні з дуже швидким і точним регулятором тиску це забезпечує оптимальний результат обприскування.

Компактно вбудовані насоси з найкоротшими з’єднувальними вузлами та клапанами з електричним управлінням забезпечують зберігання хімікатів та мінімальний залишок рідини. Форма резервуара та точка всмоктування забезпечують відсутність залишків рідини в резервуарі. Оскільки невикористана рідина відсутня, в першу чергу немає втрат хімікатів, але система обприскування також надзвичайно швидка та легко очищується. Тому невикористана рідина не є проблемою для Agrifac.

Висока якість обприскування

Оптимального результату обприскування вдається досягти завдяки унікальному пневматичному регулятору тиску Agrifac. Він регулюється тиском повітря і, в свою чергу, коректує тиск у лінії обприскування, що забезпечує надзвичайно точний результат обприскування. Оскільки регулятор тиску здатний реагувати на різну ширину обприскування надзвичайно швидко, наприклад при автоматичному контролі розрізу, норма внесення добрив залишається дуже точною. Потужний фільтр, що працює під тиском, здатний до самоочищення, запобігає падінню тиску. У поєднанні зі стандартними лініями обприскування з нержавіючої сталі діаметром 25 мм та регулятором тиску це гарантує оптимальний розподіл рідини для обприскування навіть при високих нормах внесення добрив.

Більша продуктивність завдяки індукційному контейнеру

Ще однією перевагою оновленої машини Milan є індукційний контейнер. Завдяки високій потужності наповнення рідини та порошки легко розчиняються і змішуються за допомогою PowerPowderJet. Завдяки здатності PowerPowderJet до змішування та подачі води із дна, будь-який захисний хімікат розчиняється та надходить до обприскувача. Індукційний контейнер обладнано двома очищувальними форсунками, завдяки чому можна легко очистити будь-який тип діжки або мішка. Відкрита кришка індукційного контейнера служить столом, тому дозування та відмірювання захисних хімікатів може виконуватися в ергономічний спосіб. Коротше кажучи, це система, з якою ви використовуєте обприскувач ефективним, ергономічним, екологічним та економічним способом.

Завжди виприскує належний об’єм

  • Відсутні тригранники обприскування, оптимальне змішування через повну циркуляцію під високим тиском до самої форсунки
  • Відсутність залишків рідини, оскільки 99,99 % рідини для обприскування фактично розпилюється
  • Точне застосування, навіть при швидких змінах ширини обприскування
  • Надзвичайно легко чистити
  • Висока швидкість наповнення та розчинення завдяки PowerPowderJet
Відправити запит на брошуру зараз

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені