РОЗУМНИЙ ВИБІР - ОБМЕЖЕНА СЕРІЯ: Від 259 999 євро

Condor Smart Line має всі переваги смарт-розпилювача Condor від компанії Agrifac.  

Завдяки реалізованим смарт-рішенням розпилювач Smart Line можна вважати найкращим у світі. Ці смарт-рішення також вимагають смарт-технологій на виробництві, тому ми можемо запропонувати цей самохідний розпилювач за найкращою ціною на ринку. Condor Smart Line випускається обмеженою серією (лише до 9 вересня 2019 року), тому не пропустіть шанс отримати найкращий у світі розпилювач за найкращою ціною в своєму класі!

Шасі StabiloPlus

Максимальна надійність. 

Шасі Tandem з пневматичною підвіскою. Рівномірний розподіл ваги на всі 4 колеса. Керування з приводом на 4 та 2 колеса, поворот усіх коліс. Безступінчата колія шириною 150–225 см з можливістю регулювання через EcoTronicPlus. Кліренс: 125 см. Радіус розвороту: зовнішній — 675 см; внутрішній — 450 см.

Привід і рушійна система

Гідростатична плавна система повного приводу 

Барабанне гальмо на кожному з 4 коліс. Швидкість руху по дорогам до 50 км/год*. Швидкості розпилення: 0–12 км/год / 0–25 км/год. Важіль керування, педаль і система круїз-контролю. Двигун: 6-циліндровий двигун Iveco потужністю 151 кВт (206 к. с.). Рівень IV EU / рівень 4f. Паливний бак: 305 л. Бак для оливи гідросистеми: 80 л. Бак для розчину AdBlue: 31 л. Антибуксувальна система (ASR).

Штанга J-Boom

Найкомпактніша і найнадійніша штанга обприскувача.

Система повної циркуляції. Система незалежного підйому штанг. Надійний захист від відхилення штанги завдяки пневматичній пружині. Надійна система захисту форсунок. Штанга J-Boom довжиною 36/24 м, пневматичні форсунки 13s. Електро-пневматична система керування бічними форсунками. StrictHeightPlus.

Система розпилення і бак GreenFlowPlus

Найкомпактніша гідросистема. Ніякої залишкової рідини.

Головний бак об’ємом 4000 літрів з дисплеєм та цифровими засобами вимірювання рівня рідини. Бак для чистої води об’ємом 450 літрів з дисплеєм та цифровими засобами вимірювання рівня рідини. Інжекторна система змішування, автоматична система регулювання, а також увімкнення/вимкнення. Промивальні форсунки для очищення бака. Ручний клапан під основним баком. Додатковий блок керування насосами та екран відображення рівня заповнення з лівого боку машини. Резервуар для миття рук і дозатор мила. Пістолет-розпилювач зі шлангом довжиною 7 метрів. Система автоматичної зупинки заповнювання. Система наповнювання з зовнішнім насосом і засобами підключення.

Система розпилення GreenFlowPlus з відцентровим насосом для розпилення з нержавіючої сталі. Ручний клапан для зливання під основним баком. Шланг для всмоктування довжиною 7 метрів (діаметр 3 дюйми). 

Колеса й шини

4 колеса 380/90 R54 Alliance 350RC. Щити від грязі шириною 500 мм. Ширина колії: 150–225 см.

EcoTronicPlus + GPS

EcoTronicPlus: операційна система з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

GPS-антена DGPS. Пакет для GPS EcoTronicPlus або системи GPS на ваш вибір: Agleader,Raven, Topcon, Trimble TMX або GFX.

Кабіна керування

Зручна й простора кабіна з чудовим оглядом.

Система опалення і кондиціонування повітря (клімат-контроль). Система вентиляції з карбоновими фільтрами. Дзеркала з системами підігрівання та електричного регулювання. Бокові дзеркала з лівого і правого боку машини. Пневматична підвіска та система додаткового налаштування сидіння водія. Система робочого освітлення з 8 галогенними фарами, зокрема 2 фари розташовано з лівого та правого боку для освітлення штанги. Охолоджуваний відсік для зберігання під пасажирським сидінням. Радіо, компакт-диски/MP3. Система сповіщення про задній хід. Великі захищені від пилу відсіки для зберігання інструментів та захисного одягу. Електрична система з напругою 24 В, електрична система з напругою 12 В для електроніки кабіни. 

Опції для систем освітлення й безпеки

Галогенні фари на даху кабіни. 

Інші опції

Антикорозійне покриття (для рідких добрив)

*Залежно від законодавства конкретної країни.


пакет "КОМФОРТНИЙ"

Від 14 999 євро

Користуйтеся Condor Smart Line із ще більшим комфортом завдяки пакету Комфортний. 

Система автоматичного змащення
Електричний клапан для зливання
Індукційний бункер із системою очищення каністри
Додаткові світлодіоди і система освітлення н штанзі
FastFoldPlus
Управління на незораних смугах для розвертання
Камера заднього виду


пакет "ПРОДУКТИВНОСТІ"

Від 14 999 євро

Повністю розкрийте потенціал Condor Smart Line завдяки пакету Продуктивності.

Потужність збільшена до 210 кВт (285 к. с.)
Трансмісія HD
Об’єм головного бака 5000 л


пакет "ПОСЛУГИ"

Від 29 999 євро

3 роки гарантії і обслуговування

Трирічна гарантія з лімітом використання: 
1000 годин/рік,
10 000 гектар/рік

 


Andrey Perelygin

a.perelygin@agrifac.com
+7 (0) 910 202 87 00

keyboard_arrow_rightЗв'яжіться зі мною

 

 

Condor Smart-line 
Смарт-рішення — обмежена серія

Завантажити листівку тут

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Усі права захищені